Konec prázdnin 2017

Konec prázdnin 2017

Dne 26. 8. 2017 se ve Veselici v areálu u horních vojáků uskutečnilo pod záštitou společenství Kotržina a Pavla Zmeka již tradiční rozloučení s prázdninami. Program byl jako vždy pestrý. Vše odstartovalo již v 16:00 seskokem parašutistů na poli pod rozhlednou. Následně na to byla připravena soutěž O zlatou jízdenku ve střelbě ze vzduchovky, slaňování rozhledy a stopovaná s mapou. Hlavní událost večera přišla krátce po setmění. Odhalení velkého zvonu, který byl umístěn v hangáru. Byl naplněn sladkostmi, pro které si děti mohli vyšplhat po laně. Chvilku na to překvapil příchozí Veselský pramen. Celou akci pak ukončil připravený ohňostroj. Na akci se vystřídalo velké množství lidí a v jednom okamžiku bylo odhadem napočítáno až 250 lidí. Tímto bychom chtěli poděkovat všem príchozím a zejména lidem, kteří se na uskutečnění události podíleli.

Video:


Galerie:

Novinky Rss logo


Pouť a Lesempolem 2018

První akcí pouti byl běh Lesempolem, který se konal v sobotu od 8:00. Zúčastnilo se ho celkem 83 dospělých a 81 dětských závodníků. Další akcí byl koncert skupiny SilverBand, který odstartoval od 21:00 na místním hřišti. Účast nebyla tak silná jak jsme…


Výsledky okrskové soutěže 2018

Dne 26. května se ve sportovním areálu ve Vavřinci uskutečnilo 1. kolo požárního sportu okrsku Sloup. Veselské družstvo zde mělo zastoupení pouze v kategorii mužů do 35 let. Ke štafetě nastoupil na okno Lubomír Němec, bariéru přeskočil Jirka Fabiánek, hadice…


Běh na historických lyžích 2018

Dne 25. února 2018 se na poli pod rozhlednou konal vůbec první běh na historických lyžích. Start hlavního závodu byl připraven na 14:30 a závodu se zúčastnilo cca 25 závodníků. I přes zabavný charakter akce se bojovalo ze všech sil a přes mrazivých - 15°C se…