Pouť a Lesempolem 2017

Pouť a Lesempolem 2017

Ve dnech od 10. do 12. června 2017 se v místním sportovním areálu uskutečnila svatoantonínská pouť a běžecké závody Lesempolem. Již v pátek probíhaly přípravy, tedy vybavení stanu, postavení parketu, příprava běžecké trati, atp. Hned v sobotu ráno do Veselice začali proudit davy závodníků. Registrace se otevřela od 8:00. První dětské závody začínaly v 9:00 a start hlavního závodu byl naplánován na 11:00. Výsledky všech závodů jsou k dispozici na tomto odkazu. V sobotu večer k nám dorazila kapela TRIOKENT z nedalekých Petrovic. Na taneční zábavu dorazila necelá stovka lidí. Neděle již tradičně patřila příjemnému posezení při pivu a jídlu z udírny. Vše bylo ukončeno pondělními dozvuky.

Video:

Timelapse z příprav:


Galerie:

Novinky Rss logo


Pouť a Lesempolem 2018

První akcí pouti byl běh Lesempolem, který se konal v sobotu od 8:00. Zúčastnilo se ho celkem 83 dospělých a 81 dětských závodníků. Další akcí byl koncert skupiny SilverBand, který odstartoval od 21:00 na místním hřišti. Účast nebyla tak silná jak jsme…


Výsledky okrskové soutěže 2018

Dne 26. května se ve sportovním areálu ve Vavřinci uskutečnilo 1. kolo požárního sportu okrsku Sloup. Veselské družstvo zde mělo zastoupení pouze v kategorii mužů do 35 let. Ke štafetě nastoupil na okno Lubomír Němec, bariéru přeskočil Jirka Fabiánek, hadice…


Běh na historických lyžích 2018

Dne 25. února 2018 se na poli pod rozhlednou konal vůbec první běh na historických lyžích. Start hlavního závodu byl připraven na 14:30 a závodu se zúčastnilo cca 25 závodníků. I přes zabavný charakter akce se bojovalo ze všech sil a přes mrazivých - 15°C se…