Pouť ve Veselici 2016

Pouť ve Veselici 2016

O víkendu od 10. do 13. 6. se u nás v obci uskutečnila pod naší záštitou tradiční pouť. Program pouti začal již v pátek, kdy byla připravena pouze reprodukovaná hudba a příjemné posezení. Již se stalo standardem, že v pátek dorazí jen hrstka vyvolených a ani tento rok se nestal nijak výjimečný. V sobotu od 14:00 bylo připraveno setkání rodáků. Hned v úvodu to také nevypadalo na vetší účast, ale jak hodiny přibývaly, chodilo čím dál tím více lidí. Součástí setkání rodáků bylo také představení nové publikace o historii Veselice, kterou si můžete zakoupit v turistickém informačním centru v prostorech kulturního domu. Večer k nám dorazila z nedalekých Petrovic kapela TRIO KENT, která bavila asi 80 příchozích do ranních hodin. Neděle už tradičně patřila sousedskému posezení s dobrým pivem a jídlem.


Galerie:

Novinky Rss logo


Pouť a Lesempolem 2018

První akcí pouti byl běh Lesempolem, který se konal v sobotu od 8:00. Zúčastnilo se ho celkem 83 dospělých a 81 dětských závodníků. Další akcí byl koncert skupiny SilverBand, který odstartoval od 21:00 na místním hřišti. Účast nebyla tak silná jak jsme…


Výsledky okrskové soutěže 2018

Dne 26. května se ve sportovním areálu ve Vavřinci uskutečnilo 1. kolo požárního sportu okrsku Sloup. Veselské družstvo zde mělo zastoupení pouze v kategorii mužů do 35 let. Ke štafetě nastoupil na okno Lubomír Němec, bariéru přeskočil Jirka Fabiánek, hadice…


Běh na historických lyžích 2018

Dne 25. února 2018 se na poli pod rozhlednou konal vůbec první běh na historických lyžích. Start hlavního závodu byl připraven na 14:30 a závodu se zúčastnilo cca 25 závodníků. I přes zabavný charakter akce se bojovalo ze všech sil a přes mrazivých - 15°C se…