Požár suchdolské zastávky

Požár suchdolské zastávky

Dne 4. červen 2017 ve 12:23 byl nahlášen požár nízké budovy v Suchdole. Po příjezdu bylo zjištěno, že hoří místní autobusová zastávka. Likvidace proběhla zhruba v půl hodině - oficiální čas 12:54. Z veselského družstva k události vyjelo celkem 6 hasičů: Lubomír Němec, Tomáš Kozák, Jiří Fabiánek, Jan Fabiánek, Milan Fabiánek a Filip Fabiánek. Po ukončení hasebních prací a práce vyšetřovatelů byl zbytek zastávky rovou rozebrán a převezen na sběrný dvůr.

Více informací na webu Firebrno.Video - hořící zastávka

Novinky Rss logo


Pouť a Lesempolem 2018

První akcí pouti byl běh Lesempolem, který se konal v sobotu od 8:00. Zúčastnilo se ho celkem 83 dospělých a 81 dětských závodníků. Další akcí byl koncert skupiny SilverBand, který odstartoval od 21:00 na místním hřišti. Účast nebyla tak silná jak jsme…


Výsledky okrskové soutěže 2018

Dne 26. května se ve sportovním areálu ve Vavřinci uskutečnilo 1. kolo požárního sportu okrsku Sloup. Veselské družstvo zde mělo zastoupení pouze v kategorii mužů do 35 let. Ke štafetě nastoupil na okno Lubomír Němec, bariéru přeskočil Jirka Fabiánek, hadice…


Běh na historických lyžích 2018

Dne 25. února 2018 se na poli pod rozhlednou konal vůbec první běh na historických lyžích. Start hlavního závodu byl připraven na 14:30 a závodu se zúčastnilo cca 25 závodníků. I přes zabavný charakter akce se bojovalo ze všech sil a přes mrazivých - 15°C se…