Pozvánka na pouť 2016

Jako každý rok se ve Veselici uskuteční tradiční Svatoantonínská pouť. Tento rok nám to vychází na víkend od 10. do 13. 6. Na pátek je připravena reprodukovaná hudba s příjemným posezením, pivkem a udírnou. V sobotu večer k nám dorazí kapela TRIO KENT z Petrovic, která bude hrát k poslechu i tanci. K neděli tradičně patří příjemné posezení, dobré jídlo a pití. A v pondělí samozřejmě dozvuky. Všichni jste srdečně zváni!

Celý pouťový víkend se koná také III. setkání rodáků a přátel Veselice, kdy v pátek od 18:00 můžete v místní knihovně shlédnout přednášku Evy Nečasové o Hradu Blansek v historii a pověstech. Hlavní akcí srazu rodáků však bude sobotní posezení od 14:00 v parku. Celé to pak uzavře mše svatá, která se uskuteční v neděli v prostranství kapličky od 10:45.

Potvrď svoji účast v události na Facebooku


Pozvánka na Pouť

Novinky Rss logo


Pouť a Lesempolem 2018

První akcí pouti byl běh Lesempolem, který se konal v sobotu od 8:00. Zúčastnilo se ho celkem 83 dospělých a 81 dětských závodníků. Další akcí byl koncert skupiny SilverBand, který odstartoval od 21:00 na místním hřišti. Účast nebyla tak silná jak jsme…


Výsledky okrskové soutěže 2018

Dne 26. května se ve sportovním areálu ve Vavřinci uskutečnilo 1. kolo požárního sportu okrsku Sloup. Veselské družstvo zde mělo zastoupení pouze v kategorii mužů do 35 let. Ke štafetě nastoupil na okno Lubomír Němec, bariéru přeskočil Jirka Fabiánek, hadice…


Běh na historických lyžích 2018

Dne 25. února 2018 se na poli pod rozhlednou konal vůbec první běh na historických lyžích. Start hlavního závodu byl připraven na 14:30 a závodu se zúčastnilo cca 25 závodníků. I přes zabavný charakter akce se bojovalo ze všech sil a přes mrazivých - 15°C se…