Zakončení prázdnin s orlojem

Zakončení prázdnin s orlojem

V pátek 28. 8. 2015 se za spoluúčasti sdružení Kotržina konalo rozloučení s letními prázdninami. Celá akce odstartovala v 17:45, kdy na poli pod rozhlednou seskočili tři parašutisti. Ihned po seskoku se šlo na rozhlednu, kde byly nachystány pravidelné závody ve výběhu. Tentokrát s doprovodnou disciplínou slaňování, která byla úrčena pro všechny odvážné účastníky. V tu dobu již bylo nachystáno sousedské posezení v parku, na které s přibývajícím časem přicházelo čím dál tím více lidí. Celá akce pak vyvrcholila živým orlojem, na jehož záznam se můžete podívat v krátkém video pod článkem. Celý večer pak uzavřel připravený ohňostroj.Galerie:

Novinky Rss logo


Pouť a Lesempolem 2018

První akcí pouti byl běh Lesempolem, který se konal v sobotu od 8:00. Zúčastnilo se ho celkem 83 dospělých a 81 dětských závodníků. Další akcí byl koncert skupiny SilverBand, který odstartoval od 21:00 na místním hřišti. Účast nebyla tak silná jak jsme…


Výsledky okrskové soutěže 2018

Dne 26. května se ve sportovním areálu ve Vavřinci uskutečnilo 1. kolo požárního sportu okrsku Sloup. Veselské družstvo zde mělo zastoupení pouze v kategorii mužů do 35 let. Ke štafetě nastoupil na okno Lubomír Němec, bariéru přeskočil Jirka Fabiánek, hadice…


Běh na historických lyžích 2018

Dne 25. února 2018 se na poli pod rozhlednou konal vůbec první běh na historických lyžích. Start hlavního závodu byl připraven na 14:30 a závodu se zúčastnilo cca 25 závodníků. I přes zabavný charakter akce se bojovalo ze všech sil a přes mrazivých - 15°C se…