Zpráva o činnosti pro rok 2015

Zpráva o činnosti pro rok 2015

I v roce 2015 se uskutečnilo mnoho akcí pod hlavičkou našeho sboru. Zpráva obsahuje údaje o sboru, jeho činnosti a to včetně činnosti zásahové jednotky. Dále pak přehled příjmů, které poskytla obec Vavřinec v roce 2015 na naši činnost. Tato zpráva byla členům přednesena v sobotu 9. 1. 2016 na výroční valné hromadě v prostorech nově opraveného kulturního domu ve Veselici. Zpráva také obsahuje informace o akcích, které byly uspořádány poprvé jako rozloučení s prázdninami nebo pořádání pravidelného výběhu naší rozhledny. Výroční valné hromady se zúčastnilo celkem 21 členů a 9 hostů. Všem zúčastněným byly na závěr schůze zobrazeny historické fotografie, fotografie pořízené za poslední dva roky a celá řada videí prezentující odvedenou práci sboru, především videa z pravidelného běžeckého závodu LESEMPOLEM.


Stahujte kompletní zprávu ve formátu PDF

Novinky Rss logo


Pouť a Lesempolem 2018

První akcí pouti byl běh Lesempolem, který se konal v sobotu od 8:00. Zúčastnilo se ho celkem 83 dospělých a 81 dětských závodníků. Další akcí byl koncert skupiny SilverBand, který odstartoval od 21:00 na místním hřišti. Účast nebyla tak silná jak jsme…


Výsledky okrskové soutěže 2018

Dne 26. května se ve sportovním areálu ve Vavřinci uskutečnilo 1. kolo požárního sportu okrsku Sloup. Veselské družstvo zde mělo zastoupení pouze v kategorii mužů do 35 let. Ke štafetě nastoupil na okno Lubomír Němec, bariéru přeskočil Jirka Fabiánek, hadice…


Běh na historických lyžích 2018

Dne 25. února 2018 se na poli pod rozhlednou konal vůbec první běh na historických lyžích. Start hlavního závodu byl připraven na 14:30 a závodu se zúčastnilo cca 25 závodníků. I přes zabavný charakter akce se bojovalo ze všech sil a přes mrazivých - 15°C se…